سبد خرید  

بدون محصول

مجموع 0 تومان

پرداخت

حساب من

لیست ناشران


تبلیغات


ghfh

بلبلh

کتاب هوش مالی

 نوشته : رابرت کیوساکی
ناشر : ستوس
ترجمه : برج ساز جوان
چه جوری با افزایش هوش مالیم بیشتر پول دربیارم

جزییات بیشتر

30,000 تومان

انتشارات ستوس

کتاب هوش مالی
چگونه با افزایش هوش مالیم بیشتر پول در بیاورم !
 نوشته : رابرت کیوساکی
 ناشر : ستوس
 ترجمه : برج ساز جوان
 شابک : 978-600-92510-5-6
 تعداد صفحات : 256
 شمارگان چاپ : 1000
 نوبت چاپ : نهم - 1393
 لیتوگرافی : -
 قیمت پشت جلد : 30000 تومان
 درباره کتاب :
هوش مالی درباره ی اینکه شما چقدر پول کسب می کنید ، نیست . بلکه درباره ی این است که شما چه میزان پول را حفظ می کنید ، پول شما چقدر برای شما کار می کند و شما پولتان را به چند نسل منتقل می کنید. به شخصه در سال های اخیر پول بسیار زیادی نسبت به گذشته در آورده ام.در ابتدای کسب و کار از نظر علمی بسیار توانمند بودم ، ولی مشکل این بود که هوش مالی بالایی نداشتم . به تدریج توانایی تصمیم گیری و حل مسأله ام افزایش پیدا کرد و این از طریق حل مشکلاتی صورت می پذیرفت که خودم عامل ایجاد آن بودم. در شروع تجارت چند دوست با هم شریک شده و شرکتی به ثبت رسانده بودیم.سپس اقدام به تهیه ی تجهیزات اداری نمودیم و در انتها چند کارشناس استخدام کردیم. تمامی سرمایه ی اندک شرکت برای راه اندازی صرف شد.جلسه شرکا تشکیل شد ! سؤال اصلی این بود: " حالا چطوری پول در بیاوریم ؟"
سرتون رو درد نیاورم سال ها گذشت و پول زیادی در نمی آوردیم.تقریباً همه ی ما هم مهارت بودیم وگذر زمان رو تحمل می کردیمتا فرصت ها از راه برسند. بالاخره طلسم شکست و قرعه فرصت ها بنام ما رقم خورد.پول خیلی خوبی در می آوریم. به عنوان مدیر عامل بخشی از درآمد رو صرف برنامه های سه سال آینده می کردمو بقیه ی درآمد صرف اجاره محل کار ، هزینه حقوق پرسنل ، هزینه جاری و ... می شد.دو سال گذشت ما به بازسازی تجهیزات کامپیوتری ، خرید لوازم شیک اداری ، خرید اتومبیل بهتر ، مسافرت خارج از کشور و ... پرداخته بودیم . در همه ی این احوال به فکر آینده بودم و اینکه کسب و کار ما قابلیت توسعه نداشت و ما جزو شرکت های کند بودیم. راستشو بخواین من عاشق سرعت و بی هایتم.تا اینکه با کتاب های رابرت کیوساکی آشنا شدم و فهمیدم که مدل کسب و کارم نیاز به اصلاح داره.دقت کردم اکثر فارغ التحصیلان دانشگاهی پس از اتمام دوره سربازی یه شرکت می زنن و مشکلات زیادی رو برای خودشون و دیگران درست می کنن. چون بازی کسب و کار قواعد خاصی داره !
اول امتحان می گیره بعد درس میده ! در سال های اخیر بعد از اینکه پول سازی رو یاد گرفتم فهمیدم که همه ی درآمدمو به باد دادم. این موضوع وقتی برایم ملموس تر شد که فرصت های جدید پیدا می شدند و من سرمایه ی کافی برای مهارشون نداشتم.یه روز برج ساز جوان کتاب "هوش مالی خود را افزایش دهید" را برای مطالعه به من هدیه کرد و من پس از مطالعه فهمیدم یکی از اولین قدم های ثروتمند شدن از طریق هوشیارتر شدن نسبت به پول خودتان این است که وقتی فرصت ها خود را به شما نشان می دهند ، آنها را بقاپید . همین الان فرتی عالی در دست دارید. توصیه من به شما این است که کتاب هوش مالی خود را افزایش دهید را مطالعه و در آن تأمل کنید. شما در مسیر درستی به سوی آزادی مالی خواهید بود و نیز در مسیر درستی برای رسیدن به موفقیتی عظیم . به هر حال فراموش نکنید که بزرگ بیندیشید. شما را در چرخه ی پیروزمندان خواهیم دید.
هدف این کتاب این نیست که به شما آموزش داده و یا به شما دیکته کند چه کاری انجام دهید که ثروتمند شوید. "بایدها و نبایدها" همواره عوض می شوند. در عوض من رسالت شخصی خود را برای مجهز ساختن شما برای باهوش شدن از نظر مالی ، قرار داده ام. هدف من برای شما این است که قوانین جدید پول را بشناسید به طوری که وقتی فرصتی برای خلق پول به دنبالتان می آید ، به اندازه ی کافی باهوش باشید تا آن را تشخیص دهید. هدف من افزایش هوش مالی شما است. شما را تشویق میکنم تا عادت آموزش دیدن را تا ابد در خود شکل دهید . یک شخص باهوش از نظر مالی همواره چیزی برای یادگرفتن خواهید داشت زیرا همواره مشکل جدیدی برای حل شدن وجود دارد وهمان طور که حالا می دانید هر مشکل جدیدی که حل شده باشد در حکم یک سرسپرده در ستون دارایی شماست.زیرا شما در حال افزایش منبع حقیقی ثروت خود ، یعنی هوش مالی خود هستید. از شما می خواهم تا به طور جدی بر روی فصل 10 این کتاب تأمل کنید.این را در نظر بگیرید که ادامه روند افزایش هوش مالی شما و زیاد کردن دانش خود از پول چه خیری برای شما در برخواهد داشت . پیرامون خود را با آن دسته از کسانی پر کنید که از شما باهوش تر هستند و تا جایی که می توانید دوستان مشاور بیابید. تعریف من از "دوست مشاور" ساده است ؛ کسی که در حال حاضر در جایی است که شما می خواهید باشد !
 فهرست مطالب :
پیش گفتار
فصل 1 - هوش مالی چیست ؟
فصل 2 - پنج هوش مالی
فصل 3 - هوش مالی 1 : پول بیشتر درآوردن
فصل 4 - هوش مالی شماره 2 : حفظ پول خود
فصل 5 - هوش مالی شماره 3 : بودجه بندی پول خود
فصل 6 - هوش مالی شماره 4 : تقویت پول خود
فصل 7 - هوش مالی شماره 5 : بهبود اطلاعات مالی خود
فصل 8 - کمال پول
فصل 9 - نبوغ مالی خود را کشف و توسعه دهید
فصل 10 - هوش مالی خود را توسعه دهید !

  • نویسنده : رابرت کیوساکی ( Robert Kiyosaki )
  • مترجم : برج ساز جوان
  • ناشر : انتشارات ستوس
  • تعداد صفحات : 256
  • سال چاپ : 1393
  • شابک ( ISBN ) : 978-600-92510-5-6
  • شمارگان چاپ ( تیراژ ) : 1000
  • نوبت چاپ : نهم
  • وزن : 308

هنوز نظری ارسال نشده است.

برای ارسال نظر باید عضو شوید.