سبد خرید  

بدون محصول

مجموع 0 تومان

پرداخت

حساب من

لیست ناشران


تبلیغات


ghfh

بلبلh

کتاب جادوی کار پاره وقت

نوشته: جیم ران
ناشر: ذهن آویز
ترجمه : توحید فریدونی،امیررضا هاشمی،رامین درگاهی
رشد تجارت در بازاریابی

جزییات بیشتر

5,000 تومان

انتشارات ذهن آویز

 کتاب جادوی کار پاره وقت
 نوشته : جیم ران
 ناشر : ذهن آویز
 ترجمه : توحید فریدونی،امیررضا هاشمی،رامین درگاهی
 شابک : 978-600-5219-44-9
 تعداد صفحات : 74
 شمارگان چاپ : 5000
 نوبت چاپ : بیستم - 1394
 لیتوگرافی : -
 قیمت پشت جلد : 5000 تومان
 درباره کتاب :
من برای شما زندگی ای پُر از ثروت ، سلامتی و شادی آرزو می کنم ؛ زندگی ای که مملو از صبر، عقل و دانش است و درآن از تأثیر ایمان در قابلیت هایتان برای دست یابی به آن چه در رویا دارید،غافل نمی شوید.
با این سن و سالی که آقای جیم رآن دارد بی گمان می تواند جای پدربزرگی باشد که حرفهایش عنوان نصیحت می گیرد. مثل پدربزرگی سرزنده با دلی جوان و شاداب که نصایح بسیار ساده و پخته ای دارد. پدربزرگی که وقتی پای حرفهایش می نشینی می فهمی که عمرش را پربار سپری کرده و در سالهایی که گذرانده مدام در حال عمل کردن و تصحیح خود بوده و جز این کاری نمی کرده است. چرا که زیادی عمر نمی تواند نشانه پختگی یک پیرمرد باشد که اگر اینطور باشد لاک پشتها از همه پخته تر بودند! بگذریم...این حرفها را برای این گفتم که به شما نشان دهم که ممکن است بعد از خواندن این کتاب پیش خود بگویید "ای بابا این جیم رآن هم ما رو گرفته ها". چرا؟ چون حرفهایی ساده با مثالهایی ساده دارد. آنچنان مفاهیم اساسی فعالیت در نتورک را با مثالهای کودکانه و ساده می آمیزد که آدم خیلی راحت از کنار بسیاری از آنها رد می شود و به فراموشی می سپارد و بعد فکر می کند جیم رآن چیز زیادی در چنته نداشته و خواسته فقط حرف زده باشد. این حالت دقیقاً مثل حالتی است که بسیاری از جوانها، بسیاری از حرفهای پیرمردها را جدی نمی گیرند، از بس که ساده هستند. این نکته فریبنده کتاب است و به این دلیل است که کتابی کم حجم است و گفتارهایش خلاصه و کوتاه است. اما حالا که ما این چیزها را می دانیم بهتر است کمی حواسمان را جمع کنیم و با دقت بیشتری کتاب را بخوانیم که با همه این حرفها بدون شک بسیاری از نکات کتاب از دیدمان مخفی می مانند که باعث می شود دوباره و سه باره به آن مراجعه کنیم.
خب چه فایده ای دارد که پای حرفهای این پدربزرگ قصه نتورک بنشینیم؟ بگذارید اینطور بگویم که برای انجام هر کاری مثل بچه آدم باید برویم سراغ اصول آن کار تا آنها را یاد بگیریم. اصول هر کاری اینطور که قدیمی های هر کاری می گویند، عناصر تغییرناپذیر هر کاری است. برای دانستن اصول هر کاری بهتر است سراغ قدیمی ترین مردان آن کار را گرفت. خب حالا اگر دوست دارید بدانید اصول نتورک چیست پای این پدربزرگ کارکشته نتورک باید نشست و حرفهایش را نوش جان کرد!
نا گفته نماند که کتاب "جادوی پاره وقت"، به صورت کتاب نوشته نشده است و به قول مترجمان کتاب، حاصل پیاده سازی، ترجمه و ویرایش یکی از سخنرانی های آقای جیم رآن با عنوان اصلی "چگونگی رشد و موفقیت در بازاریابی شبکه ای" است.
 فهرست مطالب :
پیش‌گفتار مترجمان
درباره‌ی نگارنده
گفتار یکم: یافتن یک فرصت‌کاری
گفتار دوم: سودبردن، بهتر از مزد گرفتن است!
گفتار سوم: جادوی کار پاره‌وقت
گفتار چهارم: تنظیم بادبان
گفتار پنجم: قانون نسبت‌ها
گفتار ششم: قانون کاشت و برداشت
گفتار هفتم: پرورش مهارت‌ها
گفتار هشتم: بیایید با هم کار کنیم!
گفتار نهم: ارتباط، معرفی و تمجید
گفتار دهم: سزاواری در برابر نیازمندی
گفتار یازدهم: مهارت‌های شما، آینده‌تان را رقم می‌زند!
گفتار دوازدهم: خوب زندگی کنید!
پیوست: گفت‌وگوهایی با "جیم رآن"

  • نویسنده : جیم رآن
  • مترجم : توحید فریدونی-امیررضا هاشمی-رامین درگاهی
  • ناشر : انتشارات ذهن آویز
  • تعداد صفحات : 74
  • سال چاپ : تابستان 1394
  • شابک ( ISBN ) : 978-600-5219-44-9
  • شمارگان چاپ ( تیراژ ) : 5000
  • نوبت چاپ : بیستم
  • وزن : 121

هنوز نظری ارسال نشده است.

برای ارسال نظر باید عضو شوید.