سبد خرید  

بدون محصول

مجموع 0 تومان

پرداخت

حساب من

لیست ناشران


تبلیغات


ghfh

بلبلh

شرایط و ضوابط کتابفروشی دات کام

1 . زمان رسیدگی به سفارشات مشتریان گرامی و ارسال مرسوله به آدرس مشتری در روزهای کاری حداکثر12 ساعت می باشد و و توزیع محصولات توسط اداره ی پست بین یک الی سه روز کاری (پیشتاز) و سه الی هفت روز کاری (سفارشی) به طول می انجامد.

2 . ارسال تمامی محصولات خریداری شده از کتابفروشی دات کام توسط پست سفارشی و پیشتاز  برای مشتریان صورت می پذیرد.

3 . هزینه های ارسال پستی محصولات هر سال با توجه به نرخ های اعلام شده توسط اداره ی پست برای مشتریان به صورت کاملاً اتوماتیک محاسبه شده و در فاکتور اعمال می گردد.

4 . هم اکنون طبق قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران فروش و توزیع کتاب شامل مالیات بر ارزش افزوده نمی گردد و این مبلغ هم اکنون در فاکتور مشتریان اعمال نمی گردد، لذا  چنانچه در آینده قوانینی مانند دریافت مالیات بر ارزش افزوده  ، عوارض و ... برای فروش و توزیع کتاب اعمال گردد ، مطابق با قوانین کشور عزیزمان ، این هزینه ها در فاکتور مشتریان محاسبه و اعمال خواد شد.

5 . اگر درخواست خرید کتاب مشتری به چاپ جدید رسیده باشد و ارسال از چاپ جدید برای مشتری ارسال گردد ، در صورت تغییر قیمت در چاپ جدید ، قیمت چاپ جدید کتاب برای خریدار اعمال خواهد شد.

6 . در صورت نقص در آدرس خریدار و یا عدم حضور خریدار در هنگام توزیع بسته پستی وی که منجر به مرجوع شدن سفارش می گردد ، ارسال مجدد مرسوله به روش پستی ( پرداخت مبلغ سفارش به پستچی درب منزل ) امکان پذیر نمی باشد و سفارشات آن مشتری فقط به روش پرداخت آنلاین قابل ارسال می باشد لذا هزینه ارسال سفارشات تماماً به عهده ی خریدار می باشد.

7 . چنانچه ثبت سفارش خریدار در یکی از روزهای تعطیلات رسمی باشد ، رسیدگی به سفارش و ارسال مرسوله در اولین روز کاری پس از تعطیلات انجام خواهد گرفت.

8 . ثبت درخواست ها و سفارشات خرید به صورت 24 ساعته امکانپذیر می باشد ، اما رسیدگی و ارسال مرسولات پستی فقط در روزهای کاری انجام می شود.

9 . تمامی سفارشات خریداران توسط واحد بسته بندی با بهترین کیفیت بسته بندی و پلمپ شده و تحویل اداره ی پست می شود .بنابراین اگر بسته حاوی مرسولات پستی خریدار مخدوش شده یا آسیب ببیند ، فروشگاه کتابفروشی هیچ مسئولیتی در قبال این مسئله بر عهده نخواهد داشت  و این قبیل موضوعات را باید با مأمور پست در میان گذاشته شود و اداره محترم پست جمهوری اسلامی ایران پاسخگو خواهد بود .

10 . هنگام ثبت نام و عضویت یا ثبت درخواست در سایت حتما باید از فونت های فارسی ستفاده شود .در غیر این صورت هر گونه اشتباه ، برگشت مرسوله یا تاخیر در ارسال و توزیع بر عهده ی خریدار می باشد.

11 . کلیه ی اطلاعات خریدارن و اعضا ی وبسایت طبق سیاست حفظ اسرار کاربران به صورت کاملاً محرمانه نگهداری می شود و در اختیار هیچ شخصیت حقیقی یا حقوقی قرار نخواهد گرفت.

12 . اگر کتابی به اتمام رسیده باشد و خریدار آن را سفارش بدهد و مبلغ را به صورت آنلاین پرداخت نماید ، فروشگاه مبلغ واریزی را به حساب خریدار عودت می دهد .

13 . اگر کتاب در فروشگاه و یا وبسایت موجود نباشد ، خریدار می تواند کلیه اطلاعات مربوط به خود و کتاب را به صورت کامل ایمیل کند . رسیدگی به اینگونه سفارشات بین یک تا سه روز کاری طول می کشد و فروشگاه در قبول و یا رد پیشنهاد خریدار هیچ محدودیت خاصی ندارد . ولی گروه مرجع آنلاین کتاب ایران سعی بر این دارد تا در اسرع وقت محصولات مورد نظر خریدار را برای وی فراهم کند.

14 . اگر خریدار سفارش خود را به جز روش آنلاین و پستی ثبت نماید و مبلغ مرسوله را به حساب فروشگاه واریز نماید و اطلاعی به مسئولین فروشگاه و وبسایت بابت واریز وجه ندهد ، فروشگاه مسئولیتی در برابر تأخیر و عدم موجودی کتاب ندارد.لذا از خریداران محترم تقاضا می شود پس از واریز وجه به حساب فروشگاه از طریق تماس تلفنی مسئولین مربوطه را حتما مطلع نمایند.

15 . با توجه به افزایش حجم کاری  فروشگا و اداره ی پست در اسفند ماه ، احتمال تأخیر در رسیدگی و ارسال مرسوله خریدار وجود دارد.

16 . اگر ثبت سفارش به صورت آنلاین توسط خریدار انجام گیرد ولی مبلغی بابت سفارش واریز نگردد پس از 24 ساعت سفارش وی کنسل خواهد شد و فروشگاه بابت وجه  واریز شده پس از این زمان ، برای ارسال کتاب هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

17 . اگر خریدار برای دریافت سفارش خود زمان خاصی را مدنظر دارد ،حتما باید درهنگام ثبت سفارش این موضوع را مد نظر داشته باشد و در سفارش خود آن را قید نماید  و از آنجایی که توزیع مرسولات توسط اداره ی پست هر شهر و با توجه به قوانین پست آن مرکز صورت می گیرد ، لذا فروشگاه بابت ارسال در زمان خاص و یا برگشت مرسوله هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

18 . اگر درخواست خریدار دارای نقص در آدرس ، مشخص نبودن درخواست ، کامل نبودن مبلغ واریزی و ... باشد ، فروشگاه از ارسال سفارش خریدار معذور می باشد.

19 . اگر وزن و حجم سفارش خریدار زیاد باشد به طوری که نیاز به بسته بندی خاص داشته باشد ، مازاد هزینه بسته بندی و حمل به عهده ی خریدار می باشد.

20 . از کلیه ی اعضا و خریداران محترم تقاضا می شود که اطلاعات خود را به صورت کامل و دقیق وارد نمایند و در صورت تغییر آدرس در خرید های بعدی ، حتما نسبت به ویرایش اطلاعات کاربری خود اقدام نمایند . در غیر اینصورت  مسئولیت هر گونه اشتباه  در مورد آدرس بر عهده ی خریدار می باشد
.

21. فروشگاه نسبت به ارائه ی خدمات به کاربران محترم در شرایط اضطراری مانند زلزله ، سیل ، جنگ و .... هیچ مسئولیتی بر عهده ندارد.

22 .  فروشگاه کتابفروشی ، مرجع فروش کتاب آنلاین ایران در هیچ شهر ایران شعبه و نمایندگی ندارد و هر گونه سوء استفاده  از نام ، آرم ، و فعالیت های این شرکت پیگرد قانونی دارد.